Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Aktualności

Zakończyliśmy budowę inwestycji Bookowska 18! Dwa kameralne budynki zlokalizowane w samym centrum miasta uzyskały pozwolenie na użytkowanie, a część nowych właścicieli otrzymała klucze do swoich lokali.

Inwestycja dobrze zaprojektowana
Bookowska 18 to projekt niezwykły pod wieloma względami. Z jednej strony świetna lokalizacja, która pozwala na korzystanie z zalet miasta, z drugiej – bliskość zieleni, parków i miejsc sprzyjających odpoczynkowi. Podczas projektowania inwestycji skupiliśmy się na zachowaniu spójności z resztą otoczenia. Dlatego Bookowska 18 łączy w sobie atuty bliskości miasta z sąsiedztwem parku, dając mieszkańcom możliwosć wyboru, jak i gdzie wolą odpoczywać: blisko przyrody lub czerpiąc z uroków Poznania. W ofercie znalazły się mieszkania od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni od 32 do 99 m
².

Tu piszą się nowe historie
We wnętrzach budynków i częściach wspólnych inwestycji znajdują się biblioteczki – niebawem wyposażone zostaną w ciekawe tytuły dla każdego. Ta forma sąsiedzkiej wypożyczalni sprzyja budowaniu relacji międzyludzkich.

Zewnętrzna część budynku, tak jak wnętrza, również prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Elewację od strony ulicy Bukowskiej zdobi elegancki klinkier, a w okna wkomponowane zostały oryginalne okiennice.

Wierzymy, że każda nowa historia, jaka rozpocznie się w tym miejscu, przyniesie wiele radości i pozytywnych doświadczeń. Wszystkim mieszkańcom życzymy samych poetyckich momentów spędzanych w nowych domach.