Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Aktualności

Jesień na inwestycji Bookowska 18 to czas intensywnych prac wykończeniowych – zarówno wewnątrz budynków, jak i na terenie je otaczającym.

Zespół naszego Generalnego Wykonawcy prowadzi wewnętrzne prace wykończeniowe, wykańcza balkony, maluje oznakowanie hali garażowej. Układane są także nawierzchnie dróg i chodników, a ponadto zagospodarowywane są tereny zielone.

Ekipa budowlana dba o każdy szczegół inwestycji. Przestrzenie wewnętrzne przygotowywane są w taki sposób, by przyszli mieszkańcy czuli się tu komfortowo i bezpiecznie. Zależy nam również na tym, by mieli Państwo atrakcyjny widok z okien. Nie zabraknie więc na Bookowskiej 18 zieleni, która o tej porze roku sygnalizuje dopiero piękno, jakie w pełnej okazałości będą mogli Państwo podziwiać wiosną. Przed nami intensywny czas, który w pełni poświęcamy na to, by Państwa przyszły dom spełniał marzenia o wygodnych przestrzeniach, w których przebywanie będzie przyjemnością.

Już niebawem – bo w grudniu – planujemy rozpoczęcie przekazywania kluczy do pierwszych  mieszkań. Wkrótce skontaktujemy się z mieszkańcami, aby przekazać szczegóły dotyczące odbiorów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że Bookowska 18 już niedługo  zacznie tętnić życiem!

Jeśli nadal zastanawiają się Państwo nad koncepcją urządzenia wnętrz, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi wykończenia pod klucz, które opisujemy TUTAJ. Wraz z profesjonalną ekipą remontową zadbamy o to, by Państwa mieszkanie prezentowało się dokładnie tak, jak tego Państwo chcecie.