Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Duże mieszkania Poznań

Nowe mieszkania
nowa historia

Rozpocznij z rodziną nowy rozdział w centrum miasta – proponujemy duże mieszkania na granicy kultowych dzielnic Poznania, czyli Jeżyc i Grunwaldu. W ramach kameralnej inwestycji Bookowska 18 dostępne są nieruchomości o powierzchni do 100 m² z balkonem, tarasem lub ogródkiem. Nowe mieszkania blisko centrum Poznania znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie przytulnego parku.

Duże mieszkanie w centrum – więcej możliwości

Jako deweloper z Poznania z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, proponujemy rozwiązania łączące funkcjonalność i estetyczne wykonanie. Oferujemy duże mieszkania na sprzedaż – z praktycznym układem pokoi i dostępem do takich powierzchni jak przestronne balkony, tarasy oraz ogródki. Bookowska 18 to kameralna inwestycja w centrum Poznania, która pozwoli Ci z powodzeniem łączyć życie zawodowe, rodzinne i towarzyskie. Nasze nowe mieszkania w Poznaniu są idealną propozycją dla osób ceniących dobrą lokalizację.

Poznaj zalety dużego mieszkania w Poznaniu

Nie znajdziesz lepszej lokalizacji niż nowe mieszkania w Poznaniu przy Jeżycach – w bezpośrednim sąsiedztwie jest wszystko, czego potrzebujesz. Zadbaliśmy o komfort przyszłych mieszkańców. Duże mieszkania na sprzedaż to idealne rozwiązanie dla rodziny, której zależy na życiu w centrum, funkcjonalnych rozwiązaniach i atrakcyjnych częściach wspólnych. Jedną z naszych propozycji są biblioteczki w holach klatek schodowych. Sprawdź nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie i zapomnij o innych ogłoszeniach.

Bookowska 18