Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania Blisko Centrum Poznań

Nowe mieszkania
nowa historia

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Bookowska 18 to inwestycja, z którą wszędzie będziesz miał blisko - do centrum, do swojej ulubionej kawiarni, do pozwalającego się wyciszyć parku. Oferujemy mieszkania w Poznaniu, w których napiszesz swoją nową, lepszą historię. Poznaj mieszkania powstające w samym centrum, przekonaj się, że ich lokalizacja pozwoli Ci żyć wygodniej, odnajdź to jedno, które jest Ci pisane.

Zamieszkaj blisko centrum, żyj wygodnie

Jako doświadczony deweloper z Poznania, oferujemy lokale przystosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Zaprojektowane przez nas mieszkania zlokalizowane niedaleko centrum zapewniają dużą swobodę komunikacji między poszczególnymi częściami miasta, ale przede wszystkim pozwalają odczuć optymalny komfort codziennego życia. To właśnie z Twojego mieszkania blisko jest do centrum Poznania, ale i do terenów sprzyjających rekreacji, do galerii handlowych, kin, teatrów, obiektów usługowych. Mieszkania przy Bukowskiej to mieszkania z parkingiem przy centrum Poznania, przy Targach, przy Rondzie Kaponiera, przy PKP - mieszkania, z którymi blisko jest niemal wszędzie.

Twoje nowe mieszkanie, Twoja nowa historia

Nowoczesne mieszkania blisko centrum to mieszkania wyjątkowe. Tutaj napiszesz swoją równie wyjątkową historię, ale i poznasz wiele innych historii. W częściach wspólnych budynków na mieszkańców czekać będą biblioteczki wyposażone w książki. By inspirować i wymieniać się opowieściami. Co jeszcze czeka na Ciebie w mieszkaniach przy Bukowskiej? Oferujemy lokale:

  • 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe,

  • mieszkania blisko zieleni i z ogrodem,

  • mieszkania z tarasem, balkonem lub loggią,

  • o powierzchni od 32 m² do 100 m²,

  • z podziemnym parkingiem,

  • z lokalami handlowo-usługowymi na parterze,

  • z parkiem w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Chcesz lepiej poznać nowe mieszkania w centrum Poznania? Skontaktuj się z nami!

Bookowska 18