Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania czteropokojowe

Nowe mieszkania
nowa historia

Szukasz idealnego lokum dla swojej rodziny? Nasze mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Poznaniu będą doskonałym miejscem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Jako ceniony deweloper z Poznania oferujemy Ci przestronne i nowoczesne mieszkanie czteropokojowe w Poznaniu, które zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, sprzyjającej spacerom. Bookowska 18 zlokalizowana jest blisko centrum, dzięki czemu lokale handlowo-usługowe masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź nasze mieszkania czteropokojowe dostępne na sprzedaż i zamieszkaj w Poznaniu po swojemu.

Mieszkanie czteropokojowe — komfort całej rodziny

Mieszkania czteropokojowe w naszej inwestycji w Poznaniu są jasne, przestronne i mają funkcjonalny układ pomieszczeń. Dzięki dużej przestrzeni każdy mieszkaniec może liczyć na prywatność, mając jednocześnie możliwość spędzania czasu z bliskimi w części wspólnej. Oferowane przez nas nowe mieszkania w Poznaniu o zróżnicowanym metrażu cechuje nowoczesność i szeroki wachlarz wyboru co do aranżacji.

W wolnym czasie możesz wybrać się do kameralnego parku tuż przy inwestycji lub przejść się spacerem do centrum miasta. Nie martw się o samochód lub rower — podziemny parking i boksy rowerowe zapewnią im bezpieczeństwo. Wybierając mieszkanie czteropokojowe z balkonem, tarasem lub ogródkiem możesz swobodnie wypocząć na świeżym powietrzu w letnie dni.


Sprawdź także:

Skontaktuj się z nami i znajdź wymarzony dom!

Bookowska 18