Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania deweloperskie a mieszkania w stanie surowym

Nowe mieszkania
nowa historia

Myślisz nad zakupem mieszkania w stanie surowym, ale obawiasz się zakresu dodatkowych prac, które wiążą się z przygotowaniem mieszkania do wykończenia? Nie chcesz męczyć się z tynkowaniem ścian czy montowaniem instalacji elektrycznej? Nasze mieszkania w stanie deweloperskim to idealna propozycja dla Ciebie. Jako deweloper z Poznania z dużym stażem wiemy, jakiego standardu oczekują nasi klienci. Oferowane przez nas lokale w kompleksie Bookowska 18 pozwalają na szybki start prac wykończeniowych, co nie jest możliwe w mieszkaniach w stanie surowym.

Mieszkanie deweloperskie jako alternatywa dla mieszkania w stanie surowym

Mieszkania w stanie surowym na sprzedaż to większa swoboda projektowania, ale wymagają bardzo dużych nakładów pracy. Nasze nowe mieszkania w Poznaniu w stanie deweloperskim również dają duże pole do kreatywnych działań, są jednak przy tym mniej pracochłonne. Dodatkowe ścianki działowe lub ich demontaż, kolory ścian, rodzaj podłóg, oświetlenie... To wszystko zależy od Twojej fantazji!

Bądź w centrum wydarzeń

Sprzyja temu świetna lokalizacja. Przy inwestycji Bookowska 18 odrestaurowane zostanie stare założenie ogrodowe, które stworzy przyjazne otoczenie dla dzieci i dorosłych. Jednocześnie nadal są to mieszkania w centrum Poznania, dzięki czemu mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają szeroki wachlarz rozrywek kulturalnych, gastronomii czy ośrodków sportowych. Porzuć pomysł na mieszkanie w stanie surowym w innej części Poznania - postaw na nasze w stanie deweloperskim!

 

Sprawdź też:

Bookowska 18