Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dla par

Nowe mieszkania
nowa historia

Od lat ze swoją drugą połówką szukacie mieszkania blisko centrum w Poznaniu? Inwestycja Bookowska 18 proponuje mieszkania dla par, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Poznania blisko zieleni. Jako profesjonalny deweloper z Poznania gwarantujemy klientom mieszkania w różnorodnym metrażu. Spośród 170 mieszkań masz do wyboru jedno- dwu- trzy- lub cztero- pokojowe. 

Mieszkania dla par w najlepszej lokalizacji Poznania

Dzięki naszej inwestycji możesz wybrać mieszkanie z loggią, balkonem, ogródkiem lub tarasem. Nowe mieszkania w Poznaniu to doskonała lokalizacja – w obrębie kilkuset metrów znajdują się najlepsze sklepy, restauracje, siłownia, a nawet ZOO. Popularny rynek jeżycki jest oddalony zaledwie 500 metrów od Twojego nowego lokum, a jeżeli uwielbiasz miejsca kultury, to nieopodal znajduje się Teatr Wielki oraz kino – dzięki temu masz możliwość na krótki spacer.

Proponowane przez nas nowe mieszkania dla par w Poznaniu są bardzo dobrze chronione, posiadają garaż podziemny oraz windę. Wykończenie swojego nowego mieszkania możesz powierzyć naszej wyspecjalizowanej ekipie, która uwzględni wszystkie Twoje oczekiwania, tworząc spójną całość.

Najlepsze mieszkania dla par – tylko Bookowska 18

A może preferujesz nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie lub nowe mieszkania w Poznaniu na Jeżycach? Postaw na mieszkanie najlepsze dla Ciebie i Twojej połówki. Żyj komfortowo i nowocześnie na kameralnym osiedlu w centrum Poznania. 

Mieszkania dla par