Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dla par

Nowe mieszkania
nowa historia

Macie dosyć dzielenia domu z rodzicami? Mieszkania dla par w centrum Poznania to szansa na nowy rozdział, upragnioną samodzielność i codzienne celebrowanie życia towarzyskiego. Uwielbiacie wycieczki rowerowe po okolicznych parkach? Przy Bookowskiej 18 znajdziecie miejsce dla siebie – w nowym mieszkaniu na poznańskich Jeżycach.

Mieszkanie dla pary w dzielnicy tętniącej życiem

Oferujemy nowe mieszkania dla par w ścisłym centrum Poznania, dzięki którym przyszli mieszkańcy zyskują komfortową przestrzeń do życia oraz:

  • bliskość kameralnego parku;

  • parking podziemny;

  • biblioteczki z książkami;

  • taras, loggię lub ogródek.

Jako profesjonalny deweloper z Poznania proponujemy mieszkania blisko centrum, znajdujące się nieopodal najważniejszych punktów rekreacyjnych i rozrywkowych. Często chodzicie do kina? Spacer przed seansem dobrze wam zrobi, a przecież kino Rialto kilka kroków stąd. Żyjecie w ciągłym biegu i nie macie czasu na przyjemności? Tuż za rogiem znajdują się liczne kawiarnie, do których możecie wpadać nawet w kapciach.

Mieszkanie dla pary – opowiedz swoją historię

We wspólnych częściach sąsiedzkich umieściliśmy biblioteczki z książkami, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę i spędzicie czas z sąsiadami. Chcąc pogłębić znajomość, można wybrać się do pobliskich, kultowych restauracji na wykwintną kolację.

Nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie zachwycają komfortem i funkcjonalnością o których marzy wielu. Wy możecie wieść życie jak z bajki w tętniącej życiem dzielnicy Poznania. 
 

Mieszkania dla par