Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dla rodzin

Mieszkania dla rodzin

Czas rozpocząć nowy rozdział, każdego dnia celebrując chwile spędzone w gronie rodzinnym! Świetnie zlokalizowane mieszkania dla rodzin są odpowiedzią na ich codzienne potrzeby. Życie w centrum Poznania oznacza dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury, a zakup nieruchomości w ramach inwestycji Bookowska 18 to początek nowego rozdziału w Twoim życiu. Oferujemy funkcjonalne mieszkania dla rodzin, których oczekiwania względem czterech kątów są bardzo wysokie.

Oprócz jasnych, przestronnych lokali mieszkalnych o funkcjonalnych układach, przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze starannie wykończonych części wspólnych i dodatkowych, takich jak boksy rowerowe czy podziemne miejsca postojowe. Kameralny park przy inwestycji to z kolei doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkania dla rodzin, które chcą rozpocząć nowy rozdział w Poznaniu

Jako deweloper z Poznania doskonale wiemy, jak wykorzystać atuty tego miasta. Inwestycja Bookowska 18 to mieszkania dla rodzin dostępne na sprzedaż, zapewniające mieszkańcom wysoki poziom komfortu. Wyobraź sobie, że wszędzie masz blisko i nawet Twoja ulubiona kawiarnia znajduje się tuż za rogiem. Inwestycja nie graniczy bezpośrednio z żadną inną zabudową o charakterze mieszkalnym, dlatego możesz liczyć na spokój. Jednocześnie mieszkania blisko centrum Poznania dają swobodny dostęp do lekarza, parku, przedszkola lub szkoły i najciekawszych punktów na kulturalnej bądź gastronomicznej mapie miasta.

Kup idealne mieszkanie dla swojej rodziny

Przeglądasz oferty od dłuższego czasu i nowe mieszkania w Poznaniu wydają Ci się niedostosowane do potrzeb Twojej rodziny? Inwestycję Bookowska 18 stworzyliśmy z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed rodzinami właśnie. Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach to możliwość skutecznego łączenia życia zawodowego z życiem prywatnym – bez konieczności stania w korkach i tracenia czasu na dojazdy.

Przy Bookowskiej 18 poznasz też sąsiadów, którzy podobnie jak Ty, rozpoczną kolejny, ekscytujący rozdział w swoim życiu. Będziecie spotykać się na przestronnym dziedzińcu bądź w usytuowanym po sąsiedzku parku. We wspólnych biblioteczkach znajdziecie książki – zachęcamy mieszkańców do rozwijania idei bookcrossingu.

Nowe mieszkania przy poznańskim Grunwaldzie mieszczą się w starannie zaprojektowanych dwóch 4-piętrowych budynkach. W sumie powstało tu 170 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – w każdym znajduje się balkon, taras, loggia lub ogródek. Dzięki różnorodności oferowanych lokali mieszkalnych z pewnością znajdziesz ten właściwy, a więc idealnie dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

Mieszkania dla rodzin