Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dla seniorów

Mieszkania dla seniorów

Oferujemy mieszkania dla aktywnych seniorów, którzy chcą w pełni korzystać z przyjemności, jakie zapewnia życie w centrum Poznania. Są to funkcjonalne lokale z balkonem, tarasem, loggią lub ogródkiem. Dodatkową przestrzeń można zaaranżować ;jako miejsce do spożywania posiłków i wypoczynku. Mieszkania dla seniorów w ramach inwestycji Bookowska 18 są świetnie zlokalizowane – stąd wszędzie jest blisko! Osoby starsze z pewnością docenią rozwiniętą sieć komunikacyjną w tej części miasta, bliskość punktów handlowo-usługowych, a także dostęp do kultury i sztuki, w tym ;kin oraz teatrów.

Mieszkania w Poznaniu dla seniorów – ważna jest niezależność

Emerytura to kolejny rozdział w Twoim życiu i zastanawiasz się, jak go wykorzystać? Przede wszystkim nie rezygnuj z niezależności ;– jeśli zdrowie Ci na to pozwala, korzystaj z możliwości, jakie daje miasto Poznań. Pomocne w tym będzie znalezienie mieszkania dla seniorów na sprzedaż w dobrej lokalizacji. Inwestycja Bookowska 18 to nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach – dzielnicy, która w ostatnich latach otworzyła się na potrzeby osób starszych, studentów i młodych rodzin. To dobre rozwiązanie zarówno dla seniorów żyjących w parze, jak i w pojedynkę.

Jako deweloper z Poznania wiemy, jak wykorzystać mocne strony tego miasta. Należy do nich rozbudowana infrastruktura usługowa ;w centrum, z której często korzystają osoby starsze. Mieszkanie idealne dla seniorów to takie, które pozwala szybko znaleźć w niedalekiej odległości swoje ulubione sklepy, dotrzeć do sprawdzonego lekarza, czy spotkać się z przyjaciółmi na kawę. Projektując nowe mieszkania blisko centrum Poznania, osiągnęliśmy synergię między lokalami odpowiadającymi na potrzeby osób ceniących wielkomiejski styl życia oraz tych, którzy wolą spokój, wygodę, zieleń i bliskość natury.

Wygodne mieszkania dla seniorów dostępne na sprzedaż

Oferujemy mieszkania odpowiednie dla seniorów. Są one dostępne na sprzedaż w ramach inwestycji Bookowska 18 – projektu, w którym szczególny nacisk położyliśmy na komfort ;mieszkańców oraz ;jakość sąsiedzkich relacji. Nowe mieszkania przy poznańskim Grunwaldzie zapewnią osobom starszym wygodę, której tak bardzo potrzebują. Jednocześnie umożliwiają aktywny tryb życia niezależnie od wieku.

Tworzymy nowe mieszkania w Poznaniu z myślą o różnych potrzebach, zapewniając ;seniorom wygodny start w kolejny rozdział w ich życiu!

Mieszkania dla seniorów