Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dla singli

Mieszkania dla singli

Udowadniamy, że idealne mieszkania dla singli istnieją – w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oraz w dzielnicy, która oferuje więcej niż jakiekolwiek inne miejsce w mieście. Wystarczy kilka minut, by spotkać się z przyjaciółką, wyskoczyć na szybkie zakupy po pracy, czy pójść do kina studyjnego na długo wyczekiwany film. W ramach inwestycji Bookowska 18 znajdują się mieszkania dla singli z funkcjonalnym układem pomieszczeń, dostępem do tarasu, balkonu lub ogródka, a przede wszystkim w najbardziej klimatycznej dzielnicy Poznania.

Rozpocznij nowy rozdział w idealnym mieszkaniu dla singla

Wbrew stereotypom mieszkania dla singli to nie tylko kawalerki – o tym, ile potrzebujesz przestrzeni na co dzień, decydujesz Ty. Naszą inwestycję docenisz nie tylko za brak zabudowy mieszkalnej w bezpośrednim sąsiedztwie, ale przede wszystkim za komfort życia w centrum miasta i wysoki standard wykończenia mieszkań. Jako deweloper z Poznania świetnie wykorzystaliśmy lokalizację, dzięki czemu nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach wpisują się w obecną architekturę i odpowiadają na potrzeby aktywnie żyjących osób.

Z Twojego mieszkania idealnego dla singli będziesz mieć blisko do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi (nawet to nieplanowane!), czy wyjście na jedno z wielu wydarzeń kulturalnych w Poznaniu. Jednocześnie, jeśli tylko będziesz potrzebować chwili dla siebie, możesz zaszyć się w swoich przytulnie urządzonych czterech kątach. Jeżeli nie po drodze Ci z aranżacją wnętrz, skorzystaj z usługi mieszkania pod klucz, którą oferujemy.

Mieszkania dla singli w samym sercu Poznania

Zakup mieszkania blisko centrum Poznania oznacza komfort każdego dnia. Możesz liczyć na bezpośrednią komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta, bliskość Parku Sołackiego, czy Parku Wilsona, a także dostęp do lokalnych sprzedawców na Rynku Jeżyckim. Nowe mieszkania przy poznańskim Grunwaldzie świetnie sprawdzą się w przypadku osób pracujących w centrum i okolicach, a rozbudowana infrastruktura usługowa pozwoli w pełni korzystać z uroków życia na Jeżycach.

Z naszej strony zapewniamy nowoczesne rozwiązania, podziemny parking i dopracowane części wspólne. Trudno wyobrazić sobie lepsze nowe mieszkania w Poznaniu.

Mieszkania dla singli