Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania dwupokojowe

Nowe mieszkania
nowa historia

Jeśli marzysz o nowoczesnym lokum w centrum miasta, to nasze mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Poznaniu są dla Ciebie doskonałe! Poznaj wysokiej klasy lokale w ramach inwestycji Bookowska 18! Jako doświadczony deweloper z Poznania, zaprojektowaliśmy nowe mieszkania dwupokojowe z myślą o Twoim komforcie. Funkcjonalny układ pomieszczeń, klimatyczna okolica oraz precyzja wykończenia — każde mieszkanie dwupokojowe, które oferujemy na sprzedaż w Poznaniu łączy te cechy. Jesteś singlem, który ceni sobie przestrzeń? A może szukasz nowoczesnego mieszkania z charakterem dla siebie i drugiej połówki? Dwupokojowe mieszkania przy ulicy Bukowskiej to doskonała inwestycja!

Mieszkania dwupokojowe dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze nowe mieszkania w Poznaniu stwarzają wiele możliwości aranżacji, dzięki czemu urządzisz je po swojemu. Niezależnie od tego, czy wolisz mieć salon z aneksem kuchennym, czy preferujesz osobną kuchnię z jadalnią — do dyspozycji klientów mamy lokale o różnych powierzchniach, między 37m² a 69m². Dzięki temu możesz wybrać mieszkanie dwupokojowe, które w całości spełni Twoje wymagania.

Wybierając mieszkania dwupokojowe w naszych inwestycjach zyskujesz m.in. kameralny park przy inwestycji, wygodę użytkowania, swobodny dostęp do usług, centrum miasta i wiele innych. Twój wymarzony dom jest w zasięgu Twojej ręki — skontaktuj się z nami!

 

Mieszkania oferowane przez nas:

Bookowska 18