Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania jednopokojowe

Nowe mieszkania
nowa historia

Poszukujesz mieszkania jednopokojowego w centrum miasta? Oferowane przez nas kawalerki w Poznaniu na sprzedaż znajdują się w wymarzonej lokalizacji, jaką jest Bukowska 18! Jako doświadczony deweloper z Poznania od ponad 15 lat dostarczamy wysokiej klasy nowe mieszkania na sprzedaż. Kawalerki zapewniają funkcjonalny układ mieszkania, który daje wiele możliwości aranżacji. Naszym klientom proponujemy kawalerki na sprzedaż o metrażu między 32m² a 42m². Nowe mieszkania w Poznaniu w ramach inwestycji Bookowska 18 to doskonałe miejsce na budowę nowej przyszłości i stworzenie prawdziwego domu.

Nowoczesne mieszkania jednopokojowe

Wybierając kawalerkę przy ulicy Bukowskiej na Grunwaldzie, możesz mieć pewność, że za Twoim oknem nie wyrośnie ulica lub betonowe mury. Decydując się na przytulne mieszkanie jednopokojowe w ramach inwestycji Bookowska 18 otrzymujesz:

  • kameralny park na wyciągnięcie ręki,

  • biblioteczkę sąsiedzką wewnątrz budynków,

  • podziemny parking i boksy rowerowe,

  • dostęp do lokali handlowo-usługowych w okolicy.

Komfort i bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas jedne z najważniejszych wartości, dlatego każda kawalerka w Poznaniu przy ulicy Bukowskiej 18 jest objęta ochroną i kontrolą dostępu. Urządź swoje nowe mieszkanie jednopokojowe w Poznaniu po swojemu i zacznij tam pisać swoją historię! Sprawdź także:

i zainwestuj w swoją przyszłość. Zapraszamy do kontaktu!

Bookowska 18