Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania na osiedlu zamkniętym Poznań

Mieszkania na osiedlu chronionym Poznań

Mieszkania na osiedlu zamkniętym budzą niemałe emocje – w Poznaniu tworzymy jednak inwestycję, która sprzyja budowaniu relacji, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo mieszkańców. Bookowska 18 to nowoczesny projekt, nawiązujący wizualnie do okolicznej zabudowy. Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach mają ochronę i kontrolę dostępu, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z uroków życia blisko centrum miasta. Jednocześnie masz pewność, że nie zamykasz się na nowe doświadczenia i znajomości.

Co proponujemy zamiast mieszkania na osiedlu zamkniętym?

Osiedle zamknięte nie jest jedynym sposobem na kupno mieszkania zapewniającego poczucie bezpieczeństwa. Jako deweloper z Poznania odpowiadamy na tę potrzebę, tworząc inwestycję z ochroną i kontrolą dostępu, ale bez konieczności izolowania się od reszty miasta. W pobliżu znajduje się kameralny park, a dzięki wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji możesz się wybrać na zakupy u lokalnych sprzedawców z Rynku Jeżyckiego, odwiedzić Stare Zoo lub pójść na spacer do Palmiarni. Bookowska 18 to mieszkania blisko centrum Poznania, a co za tym idzie maksymalny komfort życia – bez rezygnowania z ważnego dla wszystkich bezpieczeństwa.

Poznaj nową definicję bezpieczeństwa

Nie musisz kupować mieszkania na osiedlu zamkniętym, aby czuć się bezpiecznie. W ramach inwestycji Bookowska 18 znajduje się miejsce zarówno na ochronę, jak i podziemny parking, dzięki któremu unikniesz kradzieży samochodu. Nowe mieszkania przy poznańskim Grunwaldzie doskonale wpisują się w dotychczasową tkankę miejską, dając Ci przestrzeń do złapania oddechu po intensywnym dniu. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, które chcą korzystać z oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta, jak i singli, którzy prowadzą bujne życie towarzyskie, czy osób szukających domowego zacisza.

Udowadniamy, że nowe mieszkania w Poznaniu tworzą bezpieczną przestrzeń do tego, by rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu.

Mieszkania na osiedlu zamkniętym Poznań