Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

Nowe mieszkania
nowa historia

Marzy Ci się przestronne lokum w centrum miasta? Mieszkania na sprzedaż w poznańskiej dzielnicy - Jeżyce, będą doskonałym wyborem. Bookowska 18 to inwestycja, w ramach której oferujemy świetnie zlokalizowane nowe mieszkania w Poznaniu. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z nich, zyskasz nie tylko bezpośredni dostęp do centrum, ale też do zieleni, której nie przysłonią betonowe mury. Sprawdź, jaki metraż mają mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i zamieszkaj na Jeżycach! 

Mieszkanie na Jeżycach - zamieszkaj w centrum Poznania

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż w Poznaniu, które jest doskonale zlokalizowane, to sprawdź naszą ofertę. Wszystkie z nowych mieszkań znajdują się na Jeżycach na granicy z Grunwaldem - przy ulicy Bukowskiej 18. Z tego miejsca szybko dotrzesz do samego centrum miasta. Już po przekroczeniu progu mieszkania, które możesz od nas kupić, zachwycisz się jego niezwykłym charakterem, a także klimatycznym otoczeniem.

Mieszkanie w Poznaniu, którego szukasz

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja rodzina, w naszej ofercie znajdziesz mieszkania na sprzedaż na Jeżycach o różnym metrażu. Mieszkania dwupokojowe w Poznaniu to nie wszystko, na co możesz liczyć. Oferujemy też:

Chcesz zamieszkać w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania? Skontaktuj się z nami, a z chęcią przybliżymy szczegóły naszej inwestycji, w ramach której dostępne są mieszkania na sprzedaż na Jeżycach.

Bookowska 18