Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania od dewelopera

Nowe mieszkania
nowa historia

W ramach prestiżowej inwestycji Bookowska 18 oferujemy mieszkania od dewelopera w centrum miasta – na granicy popularnych Jeżyc i Grunwaldu. To propozycja dla osób, dla których najważniejsza jest dobra lokalizacja, możliwość prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego i zawodowego, a także wysoki standard wykończenia. Poznaj nowe mieszkania w Poznaniu na Jeżycach.

Nowe mieszkania od dewelopera w centrum Poznania

Zapomnij o długich dojazdach do pracy i braku spotkań z przyjaciółmi, bo czeka Cię długi powrót do domu. Kameralna inwestycja Bookowska 18 to mieszkania od dewelopera na sprzedaż zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i ścisłym centrum Poznania. Każdy z lokali posiada balkon, taras lub ogródek, a w oknach znajdujących się od strony ulicy Bukowskiej zamontowane zostaną zewnętrzne okiennice, co zapewni spokój. Udowadniamy, że nowe mieszkania w Poznaniu mogą być dopracowane zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetycznego wyglądu – to m.in. części wspólne wyposażone w małe biblioteczki z książkami do dzielenia się w ramach sąsiedzkiej wspólnoty.

Wysoki standard mieszkań od dewelopera

Jako deweloper z Poznania z doświadczeniem w branży nieruchomości, stawiamy na niepowtarzalne inwestycje. Wyobraź sobie mieszkania od dewelopera z dostępem do kameralnego parku w centrum miasta oraz własnym ogródkiem. Poczuj w pełni atmosferę Jeżyc i korzystaj z mieszkania blisko centrum Poznania. Przekonaj się, jak komfortowe są nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie.

Bookowska 18