Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania pod inwestycję Poznań

Mieszkania pod inwestycję Poznań

Zakup mieszkania pod inwestycję wymaga uwzględnienia jednego z kluczowych kryteriów opłacalności, jakim jest lokalizacja. Poznań jest co prawda miastem kompaktowym, ale istnieją dzielnice, które cieszą się jednak większym uznaniem mieszkańców niż inne. To między innymi dlatego tworzymy nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach, czyliw miejscu, które przeżywa swoją drugą młodość i stanowi idealną lokalizację pod inwestycje. Ścisłe centrum odwdzięczy się zainteresowaniem potencjalnych najemców– zarówno tych krótko-, jak i długoterminowych.

Mieszkania pod inwestycję w prestiżowej częściPoznania

Jako deweloper z Poznania świetne rozpoznajemy trendy na lokalnym rynku nieruchomości, a to oznacza, że wiemy, gdzie wartoinwestować. Mieszkanie pod inwestycję w tętniącej życiem dzielnicy będzie trafioną decyzją. Liczne kawiarnie z kawą speciality, cenione przez środowisko smakoszy koncepty restauracyjne, bliskość Parku Sołackiego i niewielka odległość od Starego Miasta sprawiają, że projekt Bookowska 18 to idealne mieszkania pod inwestycję w Poznaniu.

Co więcej, chcąc maksymalnie uprościć proces inwestycyjny– oferujemy usługę mieszkania pod klucz. Korzystając z niej, otrzymasz klucze do gotowego, pięknie wykończonego lokalu, gotowego do zamieszkania. To ważne, by pozostawić u najemców przekonanie, że zdecydowali się na najlepszą możliwą opcję – wówczas będą ją polecać kolejnym osobom.

Mieszkanie pod inwestycję– tu się pisze historia Twojego sukcesu

Oferujemy mieszkania blisko centrum Poznania o dużym potencjale inwestycyjnym nie tylko ze względu na lokalizację, ale również wykończenie samego budynku. Bookowska 18 jest nieszablonowym projektem deweloperskim, który docenią osoby szukające czegoś więcej niż noclegu. To nowe mieszkania w Poznaniu przy Grunwaldzie, a dokładniej na granicy z Jeżycami – świetne pod inwestycję z myślą o turystach eksplorujących miasto kulinarnie, poszukujących najciekawszych zabytków, kontaktu z lokalną sztuką, a także odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Wysoki standard wykończenia i doskonała lokalizacja sprawiają, że Bookowska 18 to przyszłość Twojego sukcesu. Przekonaj się, ile możliwości dają Ci nowe mieszkania w Poznaniu.

Mieszkania pod inwestycję Poznań