Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania pod klucz Poznań

Mieszkania pod klucz Poznań

W ramach usługi wykończenia pod klucz możesz liczyć na spotkanie z projektantem, zakup materiałów i prace remontowe pod nadzorem specjalisty – to idealne rozwiązanie dla osób kupujących mieszkanie przy Bookowskiej 18 w Poznaniu, ceniących czas lub niechętnie zajmujących się aranżacją wnętrz. Dzięki temu zyskujesz gwarancję stałej ceny, dostęp do obsługi architekta, który wie, jak wykorzystać przestrzeń, a także pewność, że dojdzie do terminowego odbioru mieszkania pod klucz. To idealny sposób na rozpoczęcie nowego rozdziału w Poznaniu.

Skorzystaj z profesjonalnego wykończenia pod klucz w Poznaniu

Mieszkania pod klucz mają tę zaletę, że nie trzeba martwić się o terminy – ustalony czas trwania prac wykończeniowych nie wydłuża się w nieskończoność, jak często ma to miejsce w przypadku remontów. Oferujemy tę usługę z myślą o osobach, którym zależy na profesjonalnej aranżacji wnętrz, ale nie dysponują czasem, by zrobić to samodzielnie. Wykończenie mieszkania pod klucz to także:

  • pewność, że początkowo ustalona cena remontu nie ulegnie zmianie;
  • materiały od polskich i zagranicznych producentów, cechujące się wysoką jakością;
  • oszczędność 15% podatku VAT od materiałów;
  • 3-letnia rękojmia na wykonane prace remontowe;
  • możliwość wyboru pakietu w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom.

Decyzja o zakupie mieszkania blisko centrum Poznania to ważny życiowy krok. Pewność, że otrzymasz klucze do gotowej do zamieszkania nieruchomości, daje wewnętrzny spokój, którego każdy przecież potrzebuje. W ramach usługi oferujemy trzy pakiety, które można rozszerzyć o projekty dodatkowych elementów, czy dobór mebli.

Rozpocznij nowy rozdział w wygodnym mieszkaniu pod klucz

Jako profesjonalny deweloper z Poznania oferujemy rozwiązania, które zapewniają mieszkańcom komfort od pierwszych dni zamieszkiwania w nowym budynku. Spotkanie z projektantem w ramach usługi wykończenia pod klucz daje pewność, że projekt będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zależy nam bowiem, by nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach były miejscem przyjaznym do życia nie tylko ze względu na rozbudowaną infrastrukturę w okolicy.

Dbamy o to, by nowe mieszkania w Poznaniu skutecznie łączyły funkcjonalność z pięknym wykończeniem pod klucz. Zobacz, jakie nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie są jeszcze dostępne w sprzedaży!

Mieszkania pod klucz Poznań