Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania w centrum Poznania

Nowe mieszkania
nowa historia

Pragniesz napisać nowy rozdział swojego życia w pięknym miejscu? W takim razie idealne dla Ciebie będzie piękne mieszkanie w centrum Poznania! Zastanawiasz się, czy w dzisiejszych czasach można jeszcze kupić nowe mieszkania w centrum Poznania? Nic prostszego – sprawdź inwestycję Bookowska 18. Jako deweloper z Poznania, działamy na rynku od 2003 roku. Nowe mieszkania w Poznaniu to nasza specjalność!

Trzymaj rękę na pulsie miasta – wybierz mieszkanie w centrum Poznania

Wolisz nowe mieszkania na Jeżycach w Poznaniu czy nowe mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu? Nie musisz wybierać – inwestycja Bookowska 18 znajduje się na granicy obu dzielnic. Ogromną zaletą posiadania swojej “przystani” w takiej lokalizacji są niewielkie odległości do miejsc takich jak sklepy, uczelnie czy ośrodki kultury. Niezależnie czy masz ochotę wybrać się do Starego ZOO, czy obejrzeć sztukę w Teatrze Wielkim – wszystko masz na wyciągnięcie ręki, decydując się na mieszkanie w centrum Poznania w kompleksie Bookowska 18

Zapisz kolejną kartę w swojej historii... 

Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż w centrum Poznania cechują się dużą różnorodnością. Cenisz sobie przytulne, nieduże wnętrza? Oto przed Tobą stoi kawalerka Twoich marzeń! Potrzebujesz wielu pokoi, by razem ze swoją rodziną cieszyć się pełną swobodą i dużą przestrzenią? Nie ma sprawy, u nas znajdziesz nawet czteropokojowe mieszkania blisko centrum Poznania.

… i zainspiruj się historią innych!

Tworząc swoją historię, możesz poznać także dzieje innych. Bookowska 18 w holach klatek schodowych umieściła niewielkie biblioteczki, w których będziesz mógł się dzielić swoimi ulubionymi książkami z innymi mieszkańcami. Kto wie, może któraś z nowo poznanych w ten sposób lektur zainspiruje Cię w wyjątkowy sposób?

Bookowska 18