Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania z aneksem kuchennym

Nowe mieszkania
nowa historia

Jeśli na Twojej liście celów znajduje się zakup nowoczesnego mieszkania w centrum miasta, to mamy dla Ciebie propozycję. Nasze mieszkania z aneksem kuchennym to gwarancja funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń. Osiągnęliśmy to dzięki dużemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata pracy jako deweloper z Poznania. Oferujemy mieszkania z aneksem kuchennym wchodzące w skład kompleksu Bookowska 18. Tworzą go nowe mieszkania w Poznaniu znajdujące się przy samym centrum miasta, w sąsiedztwie starodrzewu.

Cud optymalizacji – mieszkania z aneksem kuchennym

Mieszkanie z aneksem kuchennym to pochwała ekonomii. Zastąpienie osobnej kuchni nowoczesnym aneksem powiększa optycznie lokal i pozwala zaoszczędzić miejsce. Możesz dzięki temu wybrać mieszkanie o mniejszym metrażu i niższej cenie, a przy tym nie rezygnować z posiadania dwóch pokoi. Jest to też świetna opcja dla osób ceniących sobie dobre towarzystwo. Możesz szybko przygotować posiłek bez przerywania dyskusji z gośćmi.

Czynnikiem wyróżniającym kompleks Bookowska 18 jest lokalizacja, gdyż są to mieszkania w centrum Poznania. Realizacja Twoich potrzeb nie wymaga długich podróży. Urzekła Cię Bookowska 18? Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pięknym mieszkaniem z aneksem kuchennym w Poznaniu!

 

Sprawdź też:

Bookowska 18