Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania z garażem Poznań

Mieszkania z podziemną halą garażową Poznań

Dla osób szukających w Poznaniu mieszkania z garażem, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup nieruchomości z dostępem do podziemnej hali garażowej. Kryte miejsce postojowe zapewnia właścicielom samochodu spokój, że pojazd jest odpowiednio zabezpieczony. Dzięki temu unikniesz porannych problemów z odśnieżaniem i skrobaniem szyb, a latem ominie Cię wchodzenie do nagrzanego do granic możliwości auta. Musisz też wiedzieć, że nie wszystkie dostępne w Poznaniu mieszkania z garażem posiadają również miejsca do przechowywania np. wózków oraz rowerownię do wspólnego użytku mieszkańców. Inwestycja Bookowska 18 zapewnia każdy z tych elementów i dostęp do podziemnej hali garażowej.

Poznaj wygodę mieszkania z dostępem do hali garażowej

Jeśli szukasz mieszkania blisko centrum Poznania, ale martwisz się, że połowę wolnego czasu będziesz poświęcać na znalezienie miejsca postojowego, to poznaj inwestycję Bookowska 18. Oddajemy do użytku mieszkańców podziemną halę garażową, dzięki której zapomnisz o problemach z zaparkowaniem samochodu, a w cieplejsze dni z przyjemnością przesiądziesz się na rower – przygotowaliśmy również parking rowerowy. Jako deweloper z Poznania obserwujemy, jak rozwija się miasto i zmieniają się potrzeby mieszkańców. To dzięki temu tworzymy mieszkania z miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej i rowerownią – dostępne na sprzedaż w ramach inwestycji Bookowska 18.

Czy mieszkanie z garażem to wszystko, czego potrzebujesz?

Tworzymy nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach – wpisujące się w dotychczasową tkankę miejską, ale skuteczniej odpowiadające na potrzeby mieszkańców. Oferowana przez nas nieruchomość posiada nie tylko podziemną halę garażową, ale również inne rozwiązania ułatwiające codzienne życie w centrum miasta. Należą do nich m.in.:

  • rowerownia z boksami do przechowywania jednośladów;

  • mieszkania z balkonem, loggią, tarasem lub ogródkiem do wyboru.

Nowe mieszkania w Poznaniu to także ciekawie zaaranżowane przestrzenie sąsiedzkie, dzięki którym łatwiej będzie Ci nawiązać przyjazne relacje z pozostałymi mieszkańcami. Wybierz mieszkanie, które jest Ci pisane. Zapomnij o niepotrzebnych problemach z parkowaniem samochodu i staniem w korkach. Sprawdź, jakie nowe mieszkania przy poznańskim Grunwaldzie są jeszcze dostępne w sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Mieszkania z garażem Poznań