Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania z ogrodem

Nowe mieszkania
nowa historia

Posiadanie własnego ogrodu to marzenie, które możesz spełnić, wybierając nowe mieszkania z ogrodem w Poznaniu! Jako ceniony deweloper z Poznania, w ramach inwestycji Bookowska 18 oferujemy nowe mieszkania w Poznaniu, z przynależnym ogródk, który może stać się Twoim ulubionym miejscem odpoczynku w letnie dni.

Nowe mieszkania z ogrodem na sprzedaż

Lubisz zajmować się roślinami, a twoją pasją jest ogrodnictwo? A może zależy Ci na miejscu pośród natury, w którym możesz odpocząć i zrelaksować się po całym dniu pracy? Inwestycja Bookowska 18 to nowoczesne osiedle w Poznaniu, w swojej ofercie posiadające mieszkania z ogrodem na sprzedaż. Nowe mieszkania w Poznaniu znajdują się na granicy Jeżyc i Grunwaldu, dzięki czemu łączą zalety mieszkania blisko centrum Poznania, z dostępem do terenów zielonych.

Mieszkania z ogrodem w Poznaniu - postaw na kontakt z naturą!

Sprawdź nowe mieszkania w Poznaniu na Jeżycach i urządź ogród swoich marzeń, który będzie doskonałym miejscem do relaksu. W ramach inwestycji Bookowska 18 możesz wybrać swoje wymarzone mieszkanie z ogrodem, które znajduje się na nowoczesnym osiedlu z dostępem do kameralnego parku. Niezależnie od tego, czy preferujesz mieszkanie jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe - nowe mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu dopasują się do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i wybierz mieszkanie z ogrodem w Poznaniu, które stanie się Twoim azylem!

Bookowska 18