Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania z Parkingiem Poznań

Nowe mieszkania
nowa historia

Wyobraź sobie, że Twoje miejsce parkingowe już zawsze będzie na Ciebie czekało. Postaw na mieszkania z parkingiem w Poznaniu i nigdy więcej nie marnuj czasu na szukanie wolnego miejsca, by zostawić auto. Prywatne miejsce w hali garażowej to oszczędność czasu, ale i większe bezpieczeństwo Twojego auta. Nie bez przyczyny w Poznaniu to właśnie mieszkania z miejscem parkingowym cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować i co jeszcze mają Ci do zaoferowania.

Mieszkanie z parkingiem to mieszkanie pełne korzyści

Poznaj mieszkania w Poznaniu, dzięki którym zawsze będziesz miał blisko z auta do domu - z zakupami, z walizką, podczas deszczu. Podziemny parking to prawdziwy komfort. To znaczna wygoda dla Ciebie, ale to także rozwiązanie, które pozwoli Ci lepiej zadbać o auto - nie będzie już narażone na działanie czynników atmosferycznych, zminimalizowane zostanie ryzyko kradzieży, czy uszkodzeń. Właśnie dlatego, jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy mieszkania z miejscem na samochód - w samym centrum miasta! Jednak to nie jedyna ich zaleta.

Twoje nowe mieszkanie - i żyje się lepiej

Jeśli szukasz mieszkania z parkingiem w Poznaniu, w samym centrum, jednocześnie w spokojnej okolicy, inwestycja Bookowska 18 jest Ci pisana. Oferujemy nowe mieszkania w centrum Poznania, które inspirują do tworzenia nowego rozdziału w swoim życiu. To mieszkania z podziemnym garażem, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kameralnego parku, cechujące się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, nowoczesne i przede wszystkim takie, w których zamieszkasz po swojemu. Przy ulicy Bukowskiej czekają na Ciebie mieszkania:

  • 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe,

  • mieszkania z ogrodem, tarasem, balkonem lub loggią,

  • o powierzchni od 32 m² do 100 m²,

  • z lokalami handlowo-usługowymi na parterze,

  • mieszkania blisko zieleni,

  • z biblioteczkami dla mieszkańców znajdującymi się w częściach wspólnych budynków.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym biurem.

 

Sprawdź również mieszkania blisko centrum Poznania

Bookowska 18