Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Mieszkania z podziemnym parkingiem

Nowe mieszkania
nowa historia

Marzysz o życiu w centrum miasta, ale obawiasz się problemu z miejscem dla samochodu? Sprawdź mieszkania z podziemnym parkingiem w inwestycji Bookowska 18. Jako deweloper z Poznania z wieloletnim doświadczeniem wiemy, czego potrzebujesz, aby żyć wygodnie. Proponowane przez nas mieszkania z podziemnym parkingiem w Poznaniu to świetna opcja dla Ciebie!.

Bookowska 18 to piękny kompleks, na który składają się lokale usługowe oraz nowe mieszkania w Poznaniu. Skorzystaj z naszej oferty!

Komfort mieszkania z parkingiem podziemnym

Długie poszukiwania wolnego miejsca na pozostawienie samochodu to prawdziwy koszmar. Bookowska 18 rozwiązuje ten problem: mieszkania w inwestycji mają parking podziemny, dzięki któremu masz zapewnione bezpieczne miejsce dla swojego pojazdu. Parking podziemny to duże udogodnienie na co dzień!

Auto to nie wszystko

Podziemny parking to nie jedyna zaleta kompleksu Bookowska 18. U nas możesz wybrać różnego rodzaju mieszkania: od kawalerek po czteropokojowe. Nasze mieszkania są więc idealne dla singla, seniora i dla rodziny z dziećmi. Co równie istotne, w pobliżu jest dużo ciekawych miejsc m.in. Stare ZOO, siłownia czy teatr. Nie zwlekaj, zdecyduj się na mieszkanie z podziemnym parkingiem w inwestycji Bookowska 18!

 

Sprawdź też:

Bookowska 18