Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Nowe Mieszkania Poznań Grunwald

Szukasz mieszkania, w którym napiszesz swoją historię? Deweloper Monday Development oferuje mieszkania na poznańskim Grunwaldzie, które inspirują do pięknego życia. Poznaj inwestycję Bookowska 18 - to właśnie tam znajdziesz nowe mieszkania - w Poznaniu, na Grunwaldzie, przy ulicy Bukowskiej. Mieszkania blisko centrum, blisko natury. Funkcjonalne, nowoczesne, takie, jakich szukasz. Wybierz swoje nowe mieszkanie i zamieszkaj na Grunwaldzie, tak jak zawsze chciałeś.

Jeśli nowe mieszkanie, to na poznańskim Grunwaldzie

Jako doświadczony deweloper wybraliśmy w Poznaniu właśnie Grunwald, ponieważ to lokalizacja pełna korzyści. Bliskość centrum, możliwość swobodnego przedostania się do innej części miasta, dostępność usług, handlu czy terenów rekreacyjnych, wszystko to sprawia, że mieszkania w Poznaniu zlokalizowane na Grunwaldzie zapewniają dużą wygodę codziennego życia. Co więcej, nasze nowe mieszkania w Poznaniu są na pograniczu Jeżyc i Grunwaldu, co zapewnia dodatkowe możliwości oraz dostępność jeszcze większej liczby atrakcyjnych, urokliwych miejsc.

Mieszkanie od dewelopera, które jest Ci pisane

Powstające w ramach inwestycji Bookowska 18 mieszkania na Grunwaldzie to w Poznaniu coś zupełnie nowego. Jak żadne inne inspirują do tworzenia nowego, pełnego szczęścia rozdziału. Inspirują do tworzenia historii oraz do poznawania ich. Wszystko dzięki biblioteczkom dla mieszkańców umiejscowionych w częściach wspólnych budynków. Wyjątkowego uroku nadaje miejscu także park położony w bezpośrednim sąsiedztwie.

W naszej inwestycji na Grunwaldzie czekają mieszkania na sprzedaż:

  • 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe,
  • z ogrodem, tarasem, balkonem lub loggią,
  • o powierzchni od 32 m² do 100 m²,
  • z podziemnym parkingiem,
  • z lokalami handlowo-usługowymi na parterze.

Postaw na doświadczonego dewelopera z Poznania, skontaktuj się z nami i odkryj mieszkanie, które jest Ci pisane.