Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Nowe Mieszkania Poznań Jeżyce

Marzy Ci się mieszkanie w pobliżu centrum miasta, jednocześnie blisko natury? Poznaj nowe mieszkania w Poznaniu - na pograniczu Jeżyc i Grunwaldu. Bookowska 18 to prawdziwie wyjątkowa inwestycja, w której napiszesz swoją nową, równie wyjątkową historię. To mieszkania w Poznaniu dla tych, którzy szukają połączenia spokoju urokliwej lokalizacji z wygodą bliskiej dostępności wszelkich usług i handlu. Oto inwestycja zlokalizowana przy ulicy Bukowskiej 18. Bądź blisko - blisko natury, centrum, Jeżyc, blisko tego, co Tobie najbliższe - odkryj nowe mieszkania czekające na właścicieli, którzy pragną napisać w swoim życiu nowy rozdział.

Nowe mieszkania, nowa historia

Mieszkania na sprzedaż w pobliżu Jeżyc to lokale zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach mieszkańców, których łączy wspólny cel - napisać piękną, nową historię. Inspiracją będzie nie tylko klimatyczne otoczenie, czy wyjątkowy charakter mieszkań. Staną się nią także historie, o których opowiadać będą książki dostępne dla mieszkańców w częściach wspólnych budynków Bookowskiej 18. Oferujemy nowe mieszkania na pograniczu poznańskich Jeżyc i Grunwaldu, których wyjątkowość i niezwykły charakter przyciągają już od przekroczenia progu budynku. Mieszkania, w których każdy żyje po swojemu, pisząc swoją, prywatną, niepowtarzalną historię.

Jakiego mieszkania szukasz?

Chcesz mieszkać blisko centrum, blisko Jeżyc, Grunwaldu - nowe mieszkania, jakie oferujemy, pozwolą Ci być blisko wszystkiego, czego potrzebujesz. Jako doświadczony deweloper z Poznania projektujemy lokale jak najbliższe różnorodnym preferencjom, niezmiennie zapewniające wygodę codziennego życia. Mieszkania dostępne na sprzedaż to lokale:

  • 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe,
  • z ogrodem, tarasem, balkonem lub loggią,
  • o powierzchni od 32 m² do 100 m²,
  • z podziemnym parkingiem,
  • z lokalami handlowo-usługowymi na parterze,
  • z parkiem w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Skontaktuj się z nami i poznaj lepiej nowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie. Twoje mieszkanie czeka, byś zapisał w nim nowe karty swojej historii.