Logo Bookowska 18

Portale społecznościowe

Nowoczesne mieszkania w Poznaniu

Nowe mieszkania
nowa historia

Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym lokum? Jeśli tak, na pewno zainteresują Cię nasze nowoczesne mieszkania w Poznaniu, które znajdują się w inwestycji Bookowska 18. Jako doświadczony deweloper z Poznania potrafimy dostosować tworzone kompleksy do aktywnego stylu życia mieszkańców. Korzystne położenie Bookowskiej 18 sprawi, że poszukiwacze wrażeń kulinarnych, rozrywkowych i kulturalnych uznają te nowe mieszkania w Poznaniu za prawdziwą okazję.

Nowoczesne mieszkania w Poznaniu w dogodnej lokalizacji

Proponujemy atrakcyjne, nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Klienci mają do wyboru lokale o zróżnicowanej powierzchni, a także z dodatkową przestrzenią m.in. ogródkiem czy balkonem. Dzięki temu nasze mieszkania w pobliżu centrum Poznania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku, w tym singli, seniorów i rodzin. Nowe mieszkania przy Jeżycach w Poznaniu powstają w sąsiedztwie kameralnego parku, gdzie zarówno starsi, jak i młodsi będą mogli spędzać czas dokładnie tak, jak lubią. 

Bookowska 18 to również mieszkania w Poznaniu, które wyróżnia świetna lokalizacja. To dobrze skomunikowany z miastem kompleks, a w niedużej odległości od niego znajdują się m.in. Teatr Wielki i siłownia, dzięki którym mieszkańcy zaspokoją zarówno potrzeby fizyczne, jak i duchowe. Nasze nowe mieszkania w Poznaniu przy Grunwaldzie położone są nieopodal Parku Wilsona, Palmiarni, Starego Zoo, czyli miejsc, gdzie wypoczniesz na świeżym powietrzu i ciekawie spędzisz wolny czas.

Nowoczesne mieszkania w Poznaniu